Skip links

DişTurizmi

Bize Ulaş

  Konaklamanızı Planlayın

  Tedavi planından ve size gönderilen fiyattan memnunsanız seyahatinizi planlayın.

  Tedavi Süresi

  İlk randevuda görüntüler ve röntgenler kullanılarak gülüş tasarımı uygulanacaktır. Tüm detayları organize edip tedaviye başlıyoruz.

  İstanbul'u Keşfet

  Tedavinin ardından size dünyanın en güzel şehri İstanbul’da eğlenmek kalıyor.

  Mutlu Dönüş

  Tedaviniz ve İstanbul’u keşfetmenizin ardından evinize memnun ve mutlu dönersiniz.

  Medikal turizmin önde gelen ülkelerinden biri olan Türkiye’de bu bölümde en gelişmiş ve en konforlu hizmetleri sunan klinikler bulunmaktadır. Türkiye, tedavilerin tatille birleştirilebileceği turistik aktivite olanakları sunarken, aynı zamanda alanında lider ve başarılı cerrahi uzman ekiplere ev sahipliği yapmakta ve ihtiyaç duyulan her şeye erişim sağlayan elverişli bir lokasyona sahiptir. Türkiye’de tedaviler, uygun fiyatlarla uçuş ve konaklama düşünüldüğünde özel tekliflere sahiptir.

  Diş hekimliği alanında Türkiye, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı diş bakımı sağlamasıyla tanınır. Türkiye, son 20 yılda bu alanda büyük gelişme gösterdi ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip birçok birinci sınıf ağız cerrahı ve diş hekimi yetiştirdi.

  Türkiye’nin sağlık turizmi yılda 100.000 yabancıyı cezbetmektedir ve coğrafi konumu hastaların Türkiye’yi ilk tercih etme sebeplerinden biri olarak kabul edilmektedir. Türkiye, bu alandaki başarısının yanı sıra yabancılar için de tercih edilmesini sağlayan birçok farklı çekiciliğe sahiptir.

  Size İstanbul’u da keşfedebileceğiniz eşsiz bir tedavi deneyimi sunuyoruz! Diş&Diş olarak sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini ön planda tutuyor, ulaşımdan konaklamaya kadar her detayı biz ele alıyoruz. Size kalan tek şey tedavi olurken İstanbul’un tadını çıkarmak.

  Diş & Diş, sizin için planlamalarınızı sizin yerinize hazırlar.

  Randevu

  Tıbbi sorunlarınızla ilgili detayları öğrenmek için bizi aramanızın ardından, transfer, hastane ve otel dahil olmak üzere konaklamanız ve tedaviniz için hazırlanmaya başlıyoruz.

  VIP Hizmet

  Havalimanına geldiğinizde transfer işleminiz için seçeceğiniz hijyenik vip aracımız sizleri bekliyor olacaktır. Otelinize tam zamanında götürüleceksiniz. Kliniğimizden ayrılıp tedavinizi bitirdiğinizde yine aynı VIP hizmet ile zamanında havalimanına geri götürüleceksiniz.

  Anlaşmalı Hastaneler

  Modern tasarımları ve dinlendirici mimarileri ile konforunuzun her zaman ön planda tutulduğu anlaşmalı hastane ve kliniklerimiz, dinlenmeniz için tam teşekküllü hizmetler sunacaktır.

  Oteller & Konaklama

  Tıpkı anlaşmalı hastaneler gibi anlaşmalı otellerimiz de ulaşımdan beslenmeye, dilden kişisel bakıma kadar sizi rahatlatmak ve mükemmel hasta konforunu sürdürmek için düşünülmüş hizmetlerle doludur.

  Tıbbi destek

  Tedaviniz öncesinde, sırasında ve sonrasında sizi asla yalnız bırakmayacak ve tedavi yolculuğunuz boyunca her zaman yanınızda olacağız. Türkiye’de olsanız da olmasanız da, hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak iletişim halinde olacağız ve iyileşmenizle ilgili düzenli kontroller yapacağız.

  Sizinle İletişime Geçelim!

   Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.